Co warto obejrzeć w Norwegii w ciągu 7 dni

Najpiękniejsze miejsca w Norwegii
Kwiecień 13, 2016

Co warto obejrzeć w Norwegii w ciągu 7 dni

Jak wyglądała moja podróż poprzez Norewgię

1. dzień: jezioro Mjösa Podróż W Ferihegy Od Oslo. Wybierasz się w wielkie jezioro w Północnej Norwegii, jeziora Mjösa nieruchomości na jeziorze w małym mieście (1 noc).

2. dzień: Lillehammer, Hafjell, Gudbrands-dolina

Podróż w lillehammer w 1994 roku zimowe igrzyska Olimpijskie miasto. Zwiedzanie parku Olimpijskiego, i możliwość pod gołym niebem przeglądanie muzeum. Powierzchnia muzeum pod gołym niebem przywieźli ponad 140 starych budynków pełny przekrój starej norweskiej życiu kraju. W południe za darmo program uroczy Lillehammer centrum, a następnie kontynuować podróż na północ. Ringebuben odpoczywa, typowy norweski . Ponadto, dolina Gudbrands przez (kamieniste rzeki, wodospady), zakwaterowanie w Środkowej Norwegii (1 noc).

3. dzień: ściana trolle, Troll drodze, Alesund

Wybierasz się na romantyczną dysków przez dolinę. Tutaj znajdziesz wysoki pionowy Europy skale, którą mieszkańcy ścianą trolli. Wychodzi z trolli sposób zdumiewającą raz . Więcej zdjęć po przerwie, uroczy stronę fiordu po przybyciu na wyspach, zbudowany Ålesundbe. Wycieczka do jednego z Norwegii, najpiękniejsze miasta, których turystycznego wartości z jednej strony, wspaniała lokalizacja (widok na fiord i góry), z drugiej strony fiordu w europejskim stylu secesyjnym urbanistyki i prowadzi jeden z najpiękniejszych przykładów tego, jak wielki 1904 ogień przez miasto w takim stylu został przebudowany. Pokoje w centrum Alesund (1 noc).

4. dzień: fiord Geiranger, lodowiec Briksdal

Przeprawa w stronę fiordu, a następnie podróż w uroczej miejscowości Hellesylt. Żeglarstwo na fiord fiordy, że telefon był fiord Geiranger (piękne wodospady). Geiranger od dalszego grota podróży leży w kierunku (piękny widok panoramiczny na Geiranger-fjordra), schodzimy w Nord-fiord. Opcja po południu wycieczka na lodowiec Briksdal. Mieszkańcy samochodem troll, on nazwał nas współczesnych samochodów w przybliżeniu. 700 m od lodowca przed pasażerami, gdzie spacer może zrobić park Narodowy Glacier Yost, a obok można podziwiać lodowiec lodowiec Yust, największy w Europie lodowiec dziedzin pokrewnych).

Nocleg w jeziorze Jölster

5. dzień: Bojana-lodowiec, COZ-fiord (rejsy), Naeröy canyon-Bergen
Podróż w fascynujący krajobraz, poprzez COZ-fiord. Na drodze ceny rozbić Bojana-lodowiec. Panoramiczny rejs do COZ-fiord, najdłuższy i najgłębszy fiord. Podczas podróży, w większej ilości miejsc z wysokości wodospad, spadający w restauracji. Dalsza podróż autobusem w uroczy, zachwycający Naeröy kanion przez Bergen, fjordvidék to pięknie położona stolica na świecie. Wycieczki w Bergen (na terenie stoczni dziedzictwa UNESCO w hanzeatyckim od Bryggen; w zamku miejskiego; przeglądowa przestrzeni itp.). Noclegi w okolicy Bergen (1 noc).

6. dzień: Bergen, hardangerfjord, Vöringfoss-wodospad, płaskowyżu Hardanger
Rano krótka wolne oprogramowanie w Bergen i wyruszyć w Oslo w bok. Przecięcie hardangerfjord w 2013 roku przekazane mostem Hardanger, najdłuższy most wiszący w Norwegii. Zdjęcia przerwę, a następnie kontynuować podróż w malowniczy kanion Mabödal przez Vöringfoss wodospad (najsłynniejszy z wszystkich w Norwegii). Wycieczka na płaskowyż Hardanger księżycowy krajobraz przełęczy (zdjęcia pauza). W centrum miasta Oslo (2 noce).

7. dzień: Oslo

Zwiedzanie stolicy Norwegii (pałac Królewski, ratusz, parlament, uniwersytet, muzeum łodzi wikingów, muzeum Fram, Oslo Holmenkollen sísánc itp.). Wycieczek przez bezpłatny przewodnik po programach z opcją spacerowy rejs do Oslo-powierzchnia wyspy wśród.

8. dzień: Oslo
Dzień jest częścią Oslo. Bezpłatny przewodnik po programach z możliwością dodatkowego miejsca do odwiedzenia. W godzinach popołudniowych transfer na lotnisko Oslo, wycieczki do Budapesztu.

Komentarze są wyłączone.

Przejdź do paska narzędzi