Jakie są kraje skandynawskie

Najpiękniejsze miejsca w Norwegii
Kwiecień 13, 2016

Jakie są kraje skandynawskie

kraje skandynawskie
Norwegia, Szwecja i Dania są kraje skandynawskie. Jeśli mówimy o Skandynawii, to, być może, że wyobraź sobie, kraje skandynawskie niesamowite krajobrazy, rozległe lasy, jeziora i narodów, marzenia… no i że nie popełnisz błąd! Ale, jakie są kraje skandynawskie? Czym różnią się od północnych? O tym wiele już napisano i powiedziano, że są ludzie, którzy twierdzą, że różnica jest bardzo jasno, inne terminy prawie synonimy. W tym artykule unComo proponujemy państwu podróż na północ Europy, najpierw wiedzieć, jakie są kraje skandynawskie, poznać jej historię i zabytki, które oferują. W unComo zapraszamy rozpocząć wyobraźni, czy jesteś gotowy podróżować? Idziemy…

Które kraje są tak zwane skandynawskie?

Jeśli chcemy być dokładni, SKANDYNAWIA to region na północy Europacompuesta w krajach, które przechowują wiele podobieństw kulturowych. Mamy na myśli, Norwegii, Szwecji i Danii. Jak w Szwecji i Norwegii są częścią półwyspie skandynawskim, podczas gdy w Danii znajduje się geograficznie na przeciwległym brzegu, na kontynencie Europejskim, ale i różne czynniki kultury jest postrzegana jako skandynawski, lub w kraju, w stylu skandynawskim.Mówią, że kiedy rzymianie przybyli w ten region położony na północ od tego, co wtedy było wiadomo jak Germania, myśleli, że to wyspa. Ale nie. Z czasem zrozumieli, kraje skandynawskie że obszar ten był w Południowym końcu jest z tym, że dziś w Szwecji, wcześniej znany jako Skania. Z wielu powodów, cały ten obszar stał się z nazwą Skandynawii. Jeśli spojrzymy w historię, znajdziemy, przeszłość, wspólne charakteryzuje się przede wszystkim obecnością „wikingowie”, już kraje skandynawskie około dziesięciu wieków.

Także, jeśli przypomnieć sobie pięć wieków temu, zobaczymy, że próbowano zachować wszystkie trzy kraje pod jednego i tego samego królestwa, choć i ta próba nie powiodła się. To stało się znane jako Związek Squid (XVI wiek), który jest teraz w czk Szwecji, Danii i Norwegii, z systemem jednego króla. Ale jak, u nas pojawiły się różnice, relacje skomplikowały coraz więcej i więcej, zwłaszcza wśród szwedów i duńczyków o dominację terenie, znany jako Holsztyn. Ta próba panowania gumtree zakończył się w 1523.Dlatego, biorąc pod uwagę twoje pytanie o tym, jakie krajach skandynawskich odpowiedź: Norwegii, Szwecji i Danii.

Ci, którzy wiedzą Skandynawii zgadzają się, że to najbliżej raju na ziemi, ale tak: raj jest bardzo zimno. Wszystko to nie możliwe! Temperatura zimą niskie, może osiągnąć 40 stopni poniżej zera, w Norwegii, na przykład. Duża część gmin, które tworzą Skandynawii pokryte śniegiem w zimie, idealny dla miłośników narciarstwa, ale także jesienią, wiosną i latem dają nam niezwykłe krajobrazy.Lasach i na jeziorach skandynawskich krajów są unikalne w swojej placu i asortyment. I nie ma co mówić o znanych fiordów, które są długie i wąskie strumienie wody, przybyłych z morza, w otoczeniu gór, które, wydaje się, wycięte super. Te języki morza tworzą wspaniałe fiordy, które możemy odwiedzić w Norwegii. Choć jest wielu, którzy eksperci zgadzają się, że fiord Geiranger jest najbardziej oślepiać wszystkich.

Zgodnie naszej trasie nordic pozostawiamy norweskie fiordy i trafiamy prosto w stolicy Szwecji, Sztokholmie, najbardziej urocze miasto w całej Skandynawii, zdaniem wielu turystów. Sztokholm nazywany jest „Wenecją północy”, składająca się z kilku wysp, z wodą, która otacza wszędzie. Jest to miasto, które żyje w harmonii z naturą i w nim znajdziesz wszystko, aby, na przykład, odwiedzić wyspę GamlaStan, że zachowuje ducha Sztokholm stary lub pojeździć na ulicy bardziej ścisłej Marten Trotzigs Grand, kraje skandynawskie który ma zaledwie 90 cm szerokości.

Komentarze są wyłączone.

Przejdź do paska narzędzi