Najpiękniejsze miejsca w Norwegii

Co warto obejrzeć w Norwegii w ciągu 7 dni
Marzec 10, 2016
Jakie są kraje skandynawskie
Listopad 29, 2016

Najpiękniejsze miejsca w Norwegii

Norwegia jest piękna. Każdy, kto mówi inaczej kłamie. Czuję się bardzo szczęśliwy, a nie kilka dni lub tydzień pobytu w celach turystycznych, jak spotkałem się z tym krajem, ale przez cały rok mieszkałem tutaj. Ja naprawdę nie trać wolnego czasu: prawie każdy weekend coś nowego. Oczywiście, nie mogę powiedzieć, że widziałem wszystko, nawet „dość” zdanie, nie należy go używać. W każdym razie, pozwoliłem sobie zrobić listę moich ulubionych miejsc dla tych, którzy również zainteresowany w tej pięknej skandynawskiej kraju. I dobrze, kto nie byłby zainteresowany.

W Południowej Norwegii wstyd, aby go pominąć. Najbardziej zaludnione miasta, ulice dotrzeć żywy do nas, ostatnich wikingów. A miasta-centrum to nowoczesny, musujące i pełna życia, kolorowe drewniane domy, utworzone ruchliwym portem, jak zatrzymali się w czasie. Wokół i na każdym zakręcie historii wikingów, Kon-Tiki i Fram museum w Oslo, lub w górę, na szczycie góry, samotnej twierdzy.

Koniec świata Zacznijmy od końca świata. Ten odcinek plaży, bo to twoje prawdziwe imię i nazwisko (korona Verdun-End). Oczywiście, samo miejsce, jak każdy inny Południowej norweskiego wybrzeża, ale i tak fajnie, aby dostać się do końca świata, prawda?


Kristiansand w pobliżu , republika Południowej punkt Norwegii. Nie pierwsza runda, aby zobaczyć, ale jeśli ktoś w okolicy, warto odwiedzić mały półwysep, i idziemy do latarni, gdzie po przejrzeniu zachwycony. Losowy plaża i wioska rybacka znajduje się Południowej Norwegii dużą popularnością z prawie nieznanych małych wioskach, które namierzą na ulicy spotkać człowieka. Jest to w zasadzie szwedzkiej granicy powiatu Østlandet warto szukać.

Horten Szwedzkiej granicy znajduje się obok Horten widok ubezpieczenia mała twierdza nie są obowiązkowe, tak między nimi, ale jeśli ktoś Göteborga i Oslo od domu, doskonałe miejsce do wypoczynku.

Oslo to miasto, które norwegowie kochają nienawidzić. Nawet ludzie tutaj większość interesuje się krytyką zatorów w stolicy, zanieczyszczenia i duży miejski charakter. Spójrzmy prawdzie w oczy: norweski, to nie miejska forma życia rodzą się ludźmi. Stolica tego kraju musi być trochę niepozorny, niż w stolicy można się spodziewać. Oslo, w taki sposób, klasyfikowania największych i najważniejszych atrakcji turystycznych w Norwegii, ale to na pewno warto odwiedzić. Takich miejsc można znaleźć tutaj, jak norweski pałac Królewski, „rodzinne wojny, przemoc park”, Holmenskollen Hill, Laurea centrum świata, muzułmańskiej Grenlandii, a nawet słynny obraz Edwarda Muncha „krzyk”.

Środkowej Norwegii znajdziemy największych w kraju parki, wysokie góry i wiele stosunkowo łatwy dostęp, ale ludzi zachować romantyczny krajobraz. Wiek drewniany kościół wikingów i małe norweski miasteczko wzmianki na to zasługują, ale w środkowej części Norwegii po wszystkich buty turystyczne trzeba odwiedzić.

Gubransdalen Oslo po drugim najbardziej znienawidzonego miejsce w tak zwanym Gubrans dolinę, która w kraju Żyły E6 na autostradzie. Nie raz słyszałem, штопает czasami kierowca, jak nudne i brzydkie w ten sposób, i wolałbym przejść długą drogę. Mimo to – a może właśnie dlatego wybrał dla tej listy. To nie jest tak źle, prawda?

Lillehammer Powyższe Gubrans dolinę, w południowej części największego jeziora w Norwegii, Mjøsennek wybrzeża, znajdziemy senne miasto Lillehammer. Ten zakątek Skandynawii-to znany na całym górach, a zwłaszcza w ośrodku narciarskim. Nie jest przypadkiem, odbył się tu na zimowych igrzyskach Olimpijskich 1994 roku. Dobrze zbudowanego na nartach z fantastycznym widokiem z tych wszystkich, którzy w przedniej, którzy wspinają się na prawie tysięczny krok…

Ponieważ przez rok żyłem w tych górach, w tej okolicy jest tak piękny obraz mam osobny post poświęcony mu.  Kvitskriuprestin W Gubrans doliny, Północną połowę stoku wzgórza, znajdujemy nazwę niepowtarzalne geologiczne edukacja, że warto jak najszybciej odwiedzić. Z powodu erozji, ponieważ nie ma niestety zagwarantować, że w dłuższej perspektywie, pozostałe… Park Narodowy  W Kvitskriuprestin góruje nad plateau jest domem dla pierwszy norweski park Narodowy Rondan. Chociaż, dla mnie, nie koniecznie pozytywne doświadczenia związane z płaskowyżu, jestem pewien, że każdy szansa muszę ponownie zrobić to dla mnie.

Park Narodowy  W rondan „drugiej” od szosy na zachód, aby znaleźć park Narodowy . Nazwa parku oznacza „gigantyczne ziemi”. To w przenośni, moglibyśmy kupić, tak jak tutaj znajdziemy najwyższych szczytów w Norwegii, ale w rzeczywistości dosłowne i mitologiczne tło. W Norwegii w tej części jest bardzo jasny w życiu starożytnych mitów trolle, olbrzymy i inne górskie istoty. Zaczarowane okolicy.

Park narodowy Reinheimen mniej znany, niż wcześniej, ale właśnie dlatego idealnym dla tych, którzy różni się od cichej i spokojnej zrelaksować się w Norwegii.Hedda, mam na myśli, największy w Norwegii epoki wikingów drewniany kościół tylko około dwóch godzin jazdy od Oslóból, co czyni go idealnym do podróży do stolicy, aby tam pozostać.

Komentarze są wyłączone.

Przejdź do paska narzędzi